Звільнення підполковника міліції Тарабанова С.Ю.

В світлі того, що скоро розпочнеться переатестація працівників міліції в харківській області, виникла думка перевірити чи проходить службу в екс-МВС підполковник Тарабанов С.Ю., щоб в разі чого допомогти атестаційній комісії не дозволити йому перейти в Нацполіцію. Він сумновідомий тим, що свого часу, під час проведеня форуму Євромайдану біля пам’ятника Ярославу Мудрому в Харкові, допомагав тітушці винести ніж з місця злочину (http://www.mediaport.ua/nozh-ostryy ). 

Нещодавно зробив інфозапит в ГУ НП (в електронному вигляді) (див. нижче) і був здивований як оперативно вони відповіли (і що взагалі відповіли на електронний запит!) (див. нижче).
Тому вітаю, підполковник – посібник тітушок, вже НЕ СЛУЖИТЬ в ГУ НП в Харківській області. Так-що ще одна маленька перемога завдяки тиску громади і журналістів. 

Хоча, на-жаль, це не є люстрація у її тлумаченні згідно закону “Про очищення влади”, тобто особі Не заборонено бути на держслужбі, і вона не внесена в реєстр (http://lustration.minjust.gov.ua/register).

П.С.: А тепер ще одне. Чиї вказівки виконував Тарабанов і його керівництво? Правильно, нашого двоколісного і ймовірно кураторів з Києва. І хто в результаті постраджав? Правильно, не Гєпа, і той, хто ліг підстилкою під кримінал. Вкотре переконуємось, що виконавців використають і викинуть на смітник. Карма )
П.С.2: Але все це не зменшує провини силовиків щодо бездіяльності у покаранні замовника на колесах … (

Інфозапит Відповідь

Напишіть відгук