Прес-конференція. Закордонний паспорт за 170 грн і беззаконня в міграційній службі: реалії Харкова. Анонс

В середу 15 квітня 2015 року о 14.00 в приміщенні Східноукраїнського регіонального відділення фонду “Відродження” (пл. Конституції 1, 3 під’їзд, 6 поверх, оф. 615) відбудеться прес-конференція ініціативної групи активістів закордонний паспорт за 170 грн”.

 

В рамках прес-конференції активісти та представники правозахисних та молодіжних громадських та політичних організацій презентують більш як річний досвід та докази боротьби за отримання закордонного паспорту вартістю 170 грн.

 

На прес-конференції також буде розглянуто провадження притягнення до відповідальності та штрафування керівників обласного управління Державної Міграційної Служби, успіхи ініціативної групи, успішні поточні та минулі судові провадження та факти вимагання працівниками державної міграційної служби незаконних платежів з населення.

 

Учасниками прес-конференції буде активіска, що входить до 10-ки в Україні та єдина в Харкові, що отримала закордонний паспорт за 170 грн. Серед інших учасників конференції відзначимо також громадян, що вже більш як рік ведуть успішні судові провадження в судах окружної, апеліційної та касаційної інстанцій.

 

Учасники представлять наміри подальших дій з ліквідації корупційної складової при оформленні закордонного паспорта та плани зміни керівництва обласного управління міграціійної служби.

 

Місце проведення конференції:

східноукраїнське регіональне відділення міжнародного фонду “Відродження”

площа конституції 1, 3 під’їзд, 6 поверх, офіс 615

початок заходу о 14.00

 

за додатковою інформацією просимо звертатися за телефоном: 0634753561 Юрій

 

Напишіть відгук