МЕТОДИЧКА З ОТРИМАННЯ ЗАКОРДОННОГО ПАСПОРТУ ЗА 170 ГРН

Група активістів харківської ініціативної групи “Закордонний паспорт за 170 грн” підготувала методичку для громадян щодо необхідних кроків для отримання закодронного паспорта за 170 грн. 

В методичці зібрані:

1) запропонований алгоритм дій по отриманню паспорта

2) посилання на нормативно-правові акти, що регулюють права та обов’язки громадян та органів виконавчої влади при оформленні закордонного паспорта

3) шаблони інформаційних запитів, позовних заяв, апеляційних скарг, тощо

4) перелік документів, необхідних для осарження дій працівників та підрозділів міграційної служби в правоохоронних органах та органах суду.

Методичка доступна за наступним посиланням: https://docs.google.com/document/d/1RelvXq56ss71Au–GH0oYEaho2H8D1m6y0GKotFDGyo/edit#heading=h.mh94nihwkkma

В разі виникнення додаткових питань просимо звертатися за наступними контактами: 

0687507707 popov_sergey@ukr.net – Сергій

 В разі слідування запропонованому алгоритму дій з отримання закордонного паспорта за 170 грн – прохання повідомляти про це авторам методички.

Отзывов (3)

 1. Віталій

  Чи є практика представницьких позовів від декількох громадян, але на більш велику суму грошей ніж на повернення незаконних платежів. Бо так можна з цими вітряками вічно боротися. А коли громадяни об’єднавшись будуть вимагати не тільки повернути, а ще й виплатити їм компенсації за потрачений в судах час й щоб ці компенсації були тягарем для держави, тоді будуть щось змінювати, та звільняти посадовців, які вимагали незаконні платежі. Може вже треба переходити в наступ?

 2. Сергей

  Віталій, мені про такі представницькі позови не відомо. У нас не склалася така судова практика, щоб вважати такий підхід дієвим. На жаль.

 3. Ксенія

  В Кодексі адміністративного судочинства прямо не передбачено можливості подання колективного позову, але процесуальна співучасть має місце в цьому процесі.
  Складність ще в тому, що на різні територіальні підрозділи доводиться подавати різні позови. Практики подібної на цей час ще не існує. Щодо компенсації – окремі громадяни її вимагають, проте, наскільки мені відомо, крім випадку Ігоря Капустянського і присудження штрафу в 12 тисяч гнривень (який потім “дивовижним чином” відмінили), виплат компенсації теж не було.

Напишіть відгук